Promosyon almak için QNB Finansbank emekli maaşını başka bankaya taşıma blokesi sorununun çözümünü paylaşıyoruz. Maaşını QNB Finansbank’tan alan emekliler daha yüksek promosyon almak için emekli maaşını başka bankaya taşımak istediklerinde Kredi/Promosyon Blokesi ile karşılaşıyorlar.

  QNB Finansbank’tan emekli maaşını başka bankaya taşımak isteyenlerin karşılaştığı ve genellikle banka şubelerine başvurulduğunda herhangi bir bloke görülmeyen veya şube çalışanları tarafından çözülemeyen emekli maaşı taşıma ve promosyon blokesi sorununun çözümünden bahsedeceğiz.

  QNB Finansbank Emekli Maaşı Taşıma, Banka Değişikliği Sorunu

  QNB Finansbank’a başvurarak emekli promosyon iadesi/iptali yaptıktan sonra emekli maaşınızı başka bankaya geçirmek istediğinizde E-Devlet üzerinde “Kredi/Promosyon blokeniz bulunduğundan sadece şube değiştirebilirsiniz!” uyarısı alabilirsiniz.

  QNB Finansbank Emekli maaşınızı geçirmek istediğiniz diğer banka personeli de emekli maaşınız üzerinde banka promosyon blokesi bulunduğunu ve emekli maaşı taşıma işleminin gerçekleşmeyeceğini söyleyebilir.

  QNB Finansbank Emekli Maaşı Promosyon Blokesi Nasıl Kaldırılır?

  QNB Finansbank Emekli Maaşı Taşıma
  Finansbank Emekli Promosyon Bloke Kaldırma

  QNB Finansbank’ta bulunan promosyon sözleşmenizi iptal etmenize rağmen maaşınızı başka bankaya taşımaya çalışırken emekli maaşınızda bloke bulunduğu uyarısı alabilirsiniz. Blokenizin kaldırılması için QNB Finansbank’a herhangi bir krediniz, kredili mevduat hesabınız veya borcunuz bulunmamasını isteyeceklerdir.

  QNB Finansbank’a herhangi bir borcunuz, anlaşmanız yoksa promosyon blokesini kaldırmak için QNB Finansbank maaş şubesi ile doğrudan iletişime geçerek konuya çözüm talep edilmelidir. Bloke sorunu şube ile çözülemiyorsa promosyon blokesi kaldırmak için en kesin çözüm bir şekilde QNB Finansbank Genel Müdürlüğü çağrı merkezine ulaşmaktan geçiyor.

  Çözüm :

  0 850 222 0 900 QNB Finansbank telefon bankacılığı, www.qnbfinansbank.com üzerindeki iletişim formundan ve imkanınız varsa sikayetvar.com gibi şikayet kanallarının hepsinden “emekli maaşını başka bankaya taşıma isteğinizi ve herhangi bir borcunuzun, sözleşmenizin bulunmadığını” detaylı bir şekilde anlatın. QNB Finansbank Genel müdürlük tarafından aranıp bloke kaldırılması ile ilgili bilgilendirileceksiniz.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ziraat Bankası Emekli Maaşı Taşıma, Bloke Sorunu Çözümü

  Emekli Maaşı hesabını taşımak isteyen pek çok QNB Finansbank müşterisinin ancak bu yolla çözüm bulabildiği, Kredi/Promosyon Blokesi sorununun çözümü genel müdürlük iletişimi yoluyla yapılabildiği görülüyor.

  QNB Finansbank Eski Emekli Maaşı Promosyonu Nasıl İptal Edilir?

  QNB Finansbank

  QNB Finansbank ile yaptığınız emekli maaşı promosyon sözleşme süresi 3 yıldır. 3 yıllık taahhüt süresi dolmadan emekli maaşınızı başka bankaya taşımak isterseniz emekli maaşı promosyonunu iptal etmeniz gerekiyor. Promosyon iptalini size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek yapabilirsiniz. Kalan sözleşme taahhüt sürenize göre bir miktar cayma bedeli belirlenecek ve sizden iade ödemesi istenecek. Promosyon iadesini yaptığınızda QNB Finansbank ile promosyon sözleşmeniz sona ermiş olur. Emekli maaşınızı başka bankaya taşıyabilirsiniz.

  Paylaş.