Sevgilisinin maaşını veya çeşitli sebeplerle eşinin maaşının ne kadar olduğunu merak edenler çeşitli yollardan maaş bilgisini bulmaya çalışıyor. Herhangi birinin veya erkek arkadaşın maaş bilgilerini öğrenme…

  Hem maaş bilgisinin doğruluğunu teyit etmek isteyenler hem de savurganlık derecesinde harcamalar olup olmadığını anlamaya çalışanlar sevgilisinin maaş bilgilerine ulaşmak istiyor.

  Sevgilimin Gerçek Maaşı Ne Kadar?

  Sevgili olanlar kandırıldığını düşündüğü için veya kandırılmamak için erkek arkadaşının maaşının ne kadar olduğunu merak etmektedir.

  Sevgilimin Maaşını Nasıl Öğrenirim

  Sevgilinizin sözlerine güvenmekte sorun yaşıyorsanız, onun mevcut gelirini öğrenmek isteyebilirsiniz. İlişkinin devam ettiği sürede herhangi bir sürprizle karşılaşmak istemeyen kadın, erkeğin ne kadar maaş aldığını kendi gözüyle görebilmek istiyor.

  Sevgilinizin maaşını doğrudan öğrenme şansı bulunmuyor. Ancak biraz dikkatli davranarak bir çok bilgiye erişebilirsiniz.

  • Kamu kurumunda çalışıyorsa benzer statüdeki işçi/memur maaşlarını inceleyebilirsiniz.
  • Açık açık banka hesap hareketlerini göstermesini isteyebilirsiniz veya birlikteyken size bir miktar (sembolik bir rakam) para göndermesini isteyebilir, mobil uygulamadan işlem yaparken hesap hareketlerini görme şansı yakalayabilirsiniz.
  • Arkadaşlarından birini sohbet arasında yemleyerek arkadaşının ağzından maaş bilgisini alabilirsiniz. (hanginiz daha yüksek maaş alıyor?, paraları nerelerde harcıyorsunuz?, yatırım yapıyor musunuz?, tasarruf etmeyi seviyor, sevmiyor vb.)
  • Özel sektörde çalışıyorsa, sevgilinizin evine gittiğinizde maaş bordrosunu bulmaya çalışabilirsiniz.
  • E-Devlet bilgilerine sahip olursanız SGK hizmet dökümü sorgulamasından Prime esas gelir bilgisini sorgulayabilirsiniz.
  NOT: Bütün bu bilgilere erişmek kişinin rızası dahilinde olmalıdır.

  Erkek Neden Maaşını Olduğundan Yüksek Söyler?

  Uzak mesafe ilişkilerde sıklıkla karşılaşılmakta olup yakın ilişkilerde de maaşı hakkında yanlış bilgi veren erkekler olabilmektedir. Bazı erkekler, kız arkadaşını etkileyebilmek için veya kendine yediremediği için düşük olan maaşını yüksek göstermeye çalışabilmektedir.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Eski Eşin Medeni Durumunu Sorgulama

  Varlıklı ve düzgün gelirli bir profil oluşturan sevgiliniz, gerçekte işsiz veya çok düşük gelire sahip çıkabilir. Gösterdiği bütün varlıklar ve aksesuarlar nedeniyle de uçan kuşa borcu olan biri de olabilir.

  Eşinin Maaşını Öğrenmek İsteyenler

  Eşin maaşını öğrenmek yukarıda yazılı olan yöntemlerle daha kolay olabilir. Eşinin maaşını öğrenmek isteyenler genellikle fazladan yapılan harcama olup olmadığını, ailenin gelir durumunun ne olduğunu anlamak için istemektedirler.

  Bilinen herhangi bir harcama ve borç olmamasına rağmen sürekli bütçe sıkıntısından, kredi kartı borçlarından bahsediliyorsa doğal olarak paraların nereye gittiği merak konusu oluyor.

  Gelir durumunda bir değişme olmamasına rağmen sürekli finansal sorunlardan bahsedildiğinde kadınlar, eşinin hayatında başka bir kadın olup olmadığı veya herhangi bir kumar, bahis bağımlılığı olup olmadığı konusunda da endişeler oluşuyor.

  Fazladan harcamalar yapıldığını düşünüyorsanız, maaşın yanı sıra kaç tane kredi kartı olduğu, hangi kredi kartlarından ne harcamalar yapıldığı da incelenmesi gerekecek. Eşinizin telefonundan veya bilgisayardan E-Posta uygulamasına girerek alışverişler ve kredi kartı ekstreleri konusunda bilgi edinebilirsiniz.

  Paylaş.