Garanti Bankası Bonus kredi kartındaki veya banka kartındaki Bonus Puan nakite çevrilebilir, hesaba aktarılabilir veya başka karta transfer edilebilir.

  Garanti Bankası Bonus Puan Nakite Çevirme

  Garanti Bankası Bonus Puan nakite çevirmek ve bankamatikten çekebilmek için kullanılabilecek bazı yöntemler vardır. Bonus Puan nakde dönüştürme işlemlerinin biri altın satın almak, bir diğeri ise herhangi bir nakit alışverişi bonus puan ile yapmaktır.

  Bonus Puan ile Altın Almak

  Garanti Bankası Bonus Puanlar ile doğrudan bir kuyumcuya giderek altın alımı yapılamaz. Ancak Bonus Puan anlaşmalı altın mağazalarından (Altınbaş, Altungold veya Gramaltın vb.) altın puan satın alarak, bu altın puanlar ile fiziki altın satın alımı veya altın puan karşılığı nakit olarak banka hesabına aktarım yapılabilmektedir.

  ÖNERİ

  Altın Puan satın almadan önce mutlaka mağazada veya internet sitesinde bonus puan geçerli olup olmadığını kontrol etmeniz, bilgi yoksa mağaza ile görüşerek öğrenmeniz sağlıklı olacaktır.

  Bonus Puan ile Herhangi Bir Alışveriş Yapmak

  Bonus Puan nakite çevirmenin bir diğer yolu da sizin ya da çevrenizdeki bir kişinin nakit olarak yapılması gereken alışverişi kendi kartınızla yaparak nakit talep etmektir.

  Garanti Bankası Bonus Puan Hesaba Aktarma

  Bonus Puan hesaba aktarma işlemleri sadece farklı kartlarda bulunan Bonus Puanların tek bir karta transferi ile toplu ve daha kolay harcanabilmesine olanak sağlamaktadır.

  Bonus Puan transferi Garanti Bankası Mobil uygulaması, Bonusflaş uygulaması, internet bankacılığı veya 444 0 333 Alo Garanti Müşteri Hizmetleri aracılığı ile yapılabilmektedir.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Garanti Bankası Emekli Maaşı Taşıma, Bloke Sorunu Çözümü

  Bonus Puanların banka hesabına nakit olarak aktarımı veya bankamatikten nakit olarak çekim imkanı bulunmamaktadır. Bu ancak yukarıda yazılan yöntemler ile mümkündür.

  Mil Puanlar Bonus Puana Çevrilebilir mi?

  Garanti Bankası

  Garanti Bankası kredi kartlarından kazanılan mil puanlar sadece uçak bileti alımında kullanılabilmektedir. Biriken mil puanları Bonus Puana çevirme işlemi yapılmamaktadır.

  Paylaş.