Promosyon almak için Denizbank emekli maaşını başka bankaya taşıma blokesi sorununun çözümünü paylaşıyoruz. Maaşını Denizbank’tan alan emekliler daha yüksek promosyon almak için emekli maaşını başka bankaya taşımak istediklerinde Kredi/Promosyon Blokesi ile karşılaşıyorlar.

  Denizbank’tan emekli maaşını başka bankaya taşımak isteyenlerin karşılaştığı ve genellikle banka şubelerine başvurulduğunda herhangi bir bloke görülmeyen veya şube çalışanları tarafından çözülemeyen emekli maaşı taşıma ve promosyon blokesi sorununun çözümünden bahsedeceğiz.

  Denizbank Emekli Maaşı Taşıma, Banka Değişikliği Sorunu

  Denizbank’a başvurarak emekli promosyon iadesi/iptali yaptıktan sonra emekli maaşınızı başka bankaya geçirmek istediğinizde E-Devlet üzerinde “Kredi/Promosyon blokeniz bulunduğundan sadece şube değiştirebilirsiniz!” uyarısı alabilirsiniz.

  Denizbank Emekli maaşınızı geçirmek istediğiniz diğer banka personeli de emekli maaşınız üzerinde banka promosyon blokesi bulunduğunu ve emekli maaşı taşıma işleminin gerçekleşmeyeceğini söyleyebilir.

  Denizbank Emekli Maaşı Promosyon Blokesi Nasıl Kaldırılır?

  Denizbank Emekli Maaşı Taşıma

  Denizbank’ta bulunan promosyon sözleşmenizi iptal etmenize rağmen maaşınızı başka bankaya taşımaya çalışırken emekli maaşınızda bloke bulunduğu uyarısı alabilirsiniz. Blokenizin kaldırılması için Denizbank’a herhangi bir krediniz, kredili mevduat hesabınız veya borcunuz bulunmamasını isteyeceklerdir.

  Denizbank’a herhangi bir borcunuz, anlaşmanız yoksa promosyon blokesini kaldırmak için Denizbank maaş şubesi ile doğrudan iletişime geçerek konuya çözüm talep edilmelidir. Bloke sorunu şube ile çözülemiyorsa promosyon blokesi kaldırmak için en kesin çözüm bir şekilde Denizbank Genel Müdürlüğü çağrı merkezine ulaşmaktan geçiyor.

  Çözüm :

  0 850 222 0 800 Denizbank çağrı merkezi, www.denizbank.com.tr üzerindeki iletişim formundan ve imkanınız varsa sikayetvar.com gibi şikayet kanallarının hepsinden “emekli maaşını başka bankaya taşıma isteğinizi ve herhangi bir borcunuzun, sözleşmenizin bulunmadığını” detaylı bir şekilde anlatın. Denizbank Genel müdürlük tarafından aranıp bloke kaldırılması ile ilgili bilgilendirileceksiniz.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Ziraat Bankası Emekli Maaşı Taşıma, Bloke Sorunu Çözümü

  Emekli Maaşı hesabını taşımak isteyen pek çok Denizbank müşterisinin ancak bu yolla çözüm bulabildiği, Kredi/Promosyon Blokesi sorununun çözümü genel müdürlük iletişimi yoluyla yapılabildiği görülüyor.

  Denizbank Eski Emekli Maaşı Promosyonu Nasıl İptal Edilir?

  Denizbank

  Denizbank ile yaptığınız emekli maaşı promosyon sözleşme süresi 3 yıldır. 3 yıllık taahhüt süresi dolmadan emekli maaşınızı başka bankaya taşımak isterseniz emekli maaşı promosyonunu iptal etmeniz gerekiyor. Promosyon iptalini size en yakın Denizbank şubesine giderek yapabilirsiniz. Kalan sözleşme taahhüt sürenize göre bir miktar cayma bedeli belirlenecek ve sizden iade ödemesi istenecek. Promosyon iadesini yaptığınızda Denizbank ile promosyon sözleşmeniz sona ermiş olur. Emekli maaşınızı başka bankaya taşıyabilirsiniz.

  Paylaş.

  1 Yorum

  1. Emekli maaşımda kredi borcundan dolayı icra vardı borcumu ödedim bankadan promosyon almadım ve halen maaşımın üzerinde bloke var müşteri hizmetleriyle görüştügümde her seferinde yoğunluk diyorlar yaklaşık 45dakika bazen daha fazla bekletiyolar.