Promosyon almak için Ziraat Bankası emekli maaşını başka bankaya taşıma blokesi sorununun çözümünü paylaşıyoruz. Maaşını Ziraat Bankasından alan emekliler daha yüksek promosyon almak için emekli maaşını başka bankaya taşımak istediklerinde Kredi/Promosyon Blokesi ile karşılaşıyorlar.

  Ziraat Bankasından emekli maaşını başka bankaya taşımak isteyenlerin karşılaştığı ve genellikle banka şubelerine başvurulduğunda herhangi bir bloke görülmeyen veya şube çalışanları tarafından çözülemeyen emekli maaşı taşıma ve promosyon blokesi sorununun çözümünden bahsedeceğiz.

  Ziraat Bankası Emekli Maaşı Taşıma, Banka Değişikliği Sorunu

  Ziraat Bankasına başvurarak emekli promosyon iadesi/iptali yaptıktan sonra emekli maaşınızı başka bankaya geçirmek istediğinizde E-Devlet üzerinde “Kredi/Promosyon blokeniz bulunduğundan sadece şube değiştirebilirsiniz!” uyarısı alabilirsiniz.

  Ziraat Bankası Emekli maaşınızı geçirmek istediğiniz diğer banka personeli de emekli maaşınız üzerinde banka promosyon blokesi bulunduğunu ve emekli maaşı taşıma işleminin gerçekleşmeyeceğini söyleyebilir.

  Ziraat Bankası Emekli Maaşı Promosyon Blokesi Nasıl Kaldırılır?

  Ziraat Bankası Emekli Maaşı Taşıma
  Ziraat Bankası Promosyon Bloke

  Ziraat Bankasında bulunan promosyon sözleşmenizi iptal etmenize rağmen maaşınızı başka bankaya taşımaya çalışırken emekli maaşınızda bloke bulunduğu uyarısı alabilirsiniz. Blokenizin kaldırılması için Ziraat Bankasına herhangi bir krediniz, kredili mevduat hesabınız veya borcunuz bulunmamasını isteyeceklerdir.

  Ziraat Bankasına herhangi bir borcunuz, anlaşmanız yoksa promosyon blokesini kaldırmak için Ziraat Bankası maaş şubesi ile doğrudan iletişime geçerek konuya çözüm talep edilmelidir. Bloke sorunu şube ile çözülemiyorsa promosyon blokesi kaldırmak için en kesin çözüm bir şekilde Ziraat Bankası Genel Müdürlüğü çağrı merkezine ulaşmaktan geçiyor.

  Çözüm :

  0850 220 00 00 Ziraat Bankası çağrı merkezi, www.ziraatbank.com.tr üzerindeki iletişim formundan ve imkanınız varsa sikayetvar.com gibi şikayet kanallarının hepsinden “emekli maaşını başka bankaya taşıma isteğinizi ve herhangi bir borcunuzun, sözleşmenizin bulunmadığını” detaylı bir şekilde anlatın. Ziraat Bankası Genel müdürlük tarafından aranıp bloke kaldırılması ile ilgili bilgilendirileceksiniz.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Garanti Bonus Business Ayda 2 Ekstre Sorunu

  Emekli Maaşı hesabını taşımak isteyen pek çok Ziraat Bankası müşterisinin ancak bu yolla çözüm bulabildiği, Kredi/Promosyon Blokesi sorununun çözümü genel müdürlük iletişimi yoluyla yapılabildiği görülüyor.

  Ziraat Bankası Eski Emekli Maaşı Promosyonu Nasıl İptal Edilir?

  Ziraat Bankası

  Ziraat Bankası ile yaptığınız emekli maaşı promosyon sözleşme süresi 3 yıldır. 3 yıllık taahhüt süresi dolmadan emekli maaşınızı başka bankaya taşımak isterseniz emekli maaşı promosyonunu iptal etmeniz gerekiyor. Promosyon iptalini size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek yapabilirsiniz. Kalan sözleşme taahhüt sürenize göre bir miktar cayma bedeli belirlenecek ve sizden iade ödemesi istenecek. Promosyon iadesini yaptığınızda Ziraat Bankası ile promosyon sözleşmeniz sona ermiş olur. Emekli maaşınızı başka bankaya taşıyabilirsiniz.

  Paylaş.