Yeni İGA İstanbul Havalimanı sigara nerede içilir? Teras nerede? diye soruyorsanız doğru adrestesiniz. Resimli Yol Tarifi ile İstanbul Havaalanı İç hatlar, Dış hatlar, Transfer yolcuları için Sigara içme teraslarının yerlerini konumuzda bulabilirsiniz.

  İstanbul Havalimanında Sigara İçilebilen Alanlar

  İGA İstanbul havalimanı içerisinde 13 adet sigara içme alanı bulunmaktadır. 3 tanesini İç Hatlar Terminalinde, 10 tanesi Dış Hatlar Terminalinde bulabilirsiniz. Aşağıdaki haritadan yol tariflerini görebilirsiniz.

  Sigara kullananların havaalanlarında yaşadığı zorluğu ortadan kaldırmak için oluşturduğumuz içeriğimizi faydalı bulacağınıza inanıyoruz. Ayrıca İstanbul Havalimanı içerisinde sigara satış noktalarını da kolaylıkla bulabilirsiniz. Sigara satışı normal fiyatlandırma üzerinden yapılmaktadır.

  İstanbul Havalimanı İç Hatlar Sigara İçme Yerleri

  İGA İstanbul Havalimanı İç Hatlar/Giden Yolcu bölümünde sigara içme alanına ulaşmak için yol haritası aşağıdaki gibidir.

  İstanbul Havalimanı Sigara İçme Alanı

  Yol Tarifi : İç hatlar sigara içme alanına ulaşmak için güvenlik kontrol kapısından geçtikten sonra sağa dönerek ilerlemeniz gerekmektedir. Sırasıyla Boyner, Penti, Starbucks ve Efes Kiosk yönünde ilerleyerek sigara içme alanına ulaşabilirsiniz.

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Sigara İçme Yerleri

  İstanbul Havalimanı Dış Hatlar/Giden Yolcu bölümünde sigara içme alanına ulaşmak için yol haritası aşağıdaki gibidir.

  İstanbul Havalimanı Sigara İçme Alanı

  Yol Tarifi : Dış hatlar sigara içme alanına ulaşmak için pasaport kontrol noktasından sonra sağa dönerek ilerlemeniz gerekmektedir. Sırasıyla Duty Free – Old Bazaar – LC Waikiki yönünde ilerleyerek sigara içme alanına ulaşabilirsiniz. (Tickerdaze ve Gourmet Trilogy-Gram civarında)

  İstanbul Havalimanı Transfer Yolcuları için Sigara İçme Alanları

  İGA İstanbul Havalimanı “Transfer Yolcu” bölümündeki sigara içme teraslarını aşağıdaki haritalarda görüntüleyebilirsiniz.

  İstanbul Havalimanı Sigara İçme Alanı
  İstanbul Havalimanı Sigara İçme Alanı

  İstanbul Yeni Havaalanı Transfer yolcuları için daha fazla sigara içilebilir alan seçeneği bulunuyor. “Efes Kiosk” veya “IGA Lounge-İç Hatlar” bölümünün orada sigara kullanabilirsiniz.

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Argoda Kezban Ne Demek? Kime Denir?

  İstanbul Havalimanındaki iç hatlar, dış hatlar ve transfer yolcu bölümlerindeki sigara içme alanı/terası nerede? sorusunu cevaplamaya çalıştık. İçeriğimizi faydalı bulduysanız konu ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

  Paylaş.