Sabiha Gökçen Havalimanında nerede sigara içilir? Teras nerede? diye soruyorsanız doğru adrestesiniz. Resimli Yol Tarifi ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İç hatlar, Dış hatlar, Transfer yolcuları için Sigara içme teraslarının yerlerini konumuzda bulabilirsiniz.

  Sabiha Gökçen Havalimanında Sigara İçilebilen Yerler

  Sabiha Gökçen Havalimanında 3 adet özel sigara içme terası bulunmaktadır. Hem iç hatlar hem de dış hatlar giden yolcu bölümünde sigara içilebilen yerleri aşağıdaki haritadan görebilirsiniz.

  İstanbul Anadolu yakasında (Pendik) bulunan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanından ulaşım sağlayan ve bekleme esnasında sigara kullananların yaşadığı zorluğu ortadan kaldırmak için oluşturduğumuz içeriğimizi faydalı bulacağınıza inanıyoruz. Ayrıca Sabiha Gökçen Havalimanı içerisinde sigara satış noktalarını da kolaylıkla bulabilirsiniz. Sigara satışı normal fiyatlandırma üzerinden yapılmaktadır.

  Sabiha Gökçen Havalimanı İç Hatlar Sigara İçme Yerleri

  Sabiha Gökçen Havalimanında İç Hatlar/Giden Yolcu bölümünde 2 adet teras adı verilen sigara içilebilir alan bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi 205 Numaralı kapının yanında bulunurken diğeri 212 Numaralı kapının ilerisinde bulunmaktadır.

  205 Nolu Kapının Yanındaki Teras

  Sabiha Gökçen havalimanında nerede sigara içebilirim diyorsanız aşağıdaki krokilerden hızlı bir şekilde sigara içilebilir alanların yerlerini bulabileceksiniz.

  Sabiha Gökçen Havalimanı Sigara İçme Alanları
  Sabiha Gökçen Havalimanı Sigara İçme Terası

  212 Nolu Kapının İlerisindeki Teras

  Geniş bir vakte sahipseniz veya bekleme süreniz uzunsa daha iyi bir tercih olacaktır. Terasın civarında yiyecek ve içecek alabileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Tek dezavantajı mevsime göre üşüme riskiniz bulunmaktadır.

  Sabiha Gökçen Havalimanı Sigara İçme Alanları
  Sabiha Gökçen Havalimanı Sigara İçme Terası

  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Sigara İçme Yerleri

  Sabiha Gökçen Dış Hatlar Gidiş bölümünde 201 Nolu kapının oradaki Gate Cafe terasında sigara içilebilmektedir.

  Sabiha Gökçen Havalimanı Sigara İçme Alanları
  Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Sigara İçme Terası

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanındaki iç hatlar ve dış hatlar giden yolcu bölümlerindeki sigara içme alanı/terası nerede? sorusunu cevaplamaya çalıştık. İçeriğimizi faydalı bulduysanız konu ile ilgili yorum yazabilirsiniz.

  Paylaş.

  2 yorum

  1. Sezgin Güneri on

   Evet bağımlı arkadaşlar,209 dan 212 yönüne ilerlerseniz sigara içilen bölüm koridorun sonunda olup tiryakilere hizmet sunmaktadır..