Ankara Esenboğa Havalimanı sigara içme alanı, terası nerede? nasıl gidilir? sorusunun cevabını bu yazımızda net bir şekilde bulabileceksiniz.

  Esenboğa Havalimanında özel sigara içme alanları bulunmaktadır. Hem iç hatlar sigara içme terasları hem de dış hatlar sigara içme yerlerini haritalı olarak sizlere göstereceğiz.

  Esenboğa Havalimanı Sigara İçilebilen Yerler (İç Hatlar Gidiş Katı)

  Esenboğa Havalimanı İç hatlarda 2 farklı noktada sigara içilebilmektedir. Haritada Ek çizgilerle belirtilen alanlar 6 Numaralı Tadında Anadolu kafenin orası ve üst kattaki teras bölümünde (Cafe Nero) sigara içilmektedir.

  esenboğa Havalimanı sigara içme alanı

  Üst Kat Cafe Nero

  Esenboğa Havalimanı Cafe Nero’ya giderek kahveniz eşliğinde sigaranızı içebilirsiniz.

  Alt Kat 301-308 Kapılar Tadında Anadolu

  Esenboğa Havalimanı 301-308 kapıların oradaki sigara içme alanına giderek çayınızla birlikte sigaranızı içebilirsiniz.

  Esenboğa İç Hatlar Geliş Katı Sigara İçilebilir Yerler

  Esenboğa Havalimanı iç hatlar geliş katında da 2 farklı noktada sigara içme alanı mevcuttur.

  esenboğa Havalimanı sigara içme alanı

  Yandaki görselde Yeşil Renkli olarak 1 Numara ile gösterilen yer Cafe Nero, 2 Numara ile gösterilen yer ise Seferi Cafe’dir

  Cafe Nero

  Buraya giderek kahveniz eşliğinde sigaranızı içebilirsiniz.

  Seferi Cafe (Uzak Uçak / Busgate)

  Çay veya kahve eşliğinde sigara içebilirsiniz. Yiyecek ve içeceğin yanı sıra gazete, cd, dergi gibi anlık ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

  Size faydalı olabildik mi? Sigaranızı içerken aşağıdaki yorum kısmından bir yorum yaparsanız seviniriz.

  Esenboğa Dış Hatlar Gidiş Katı Sigara İçilebilir Yerler

  esenboğa Havalimanı sigara içme alanı

  Esenboğa Dış hatlar gidiş bölümünde 10 Numara ile belirtilen Teras Cafe’ye giderek çayınızla birlikte sigaranızı içebilirsiniz.

  Esenboğa havalimanında nerede sigara içilir gibi en çok karşılaşılan ve sigara kullananların adeta kâbusu durumuna gelen Esenboğa Havalimanı sigara içme alanının nerede olduğunun aranması ve Esenboğa Havalimanı sigara içme terasının yerinin bir türlü bulunamaması durumuna açıklık getirdiğimizi düşünüyoruz.

  Yolculuğunuz İstanbul yönünde ise İGA İstanbul Havalimanı veya Sabiha Gökçen Havalimanı sigara içme teraslarını da inceleyebilirsiniz.

  Paylaş.

  6 yorum

  1. Var var çok güzel bir yer var 301 kapıya iniyorsun seferi kafenin yanında rahat rahat iç istersen çay kahve yap. Asansörde buram buram sigara kokuyor.

  2. Kahraman TC askeri :) on

   Sonunda keşfettim 303-304 nolu kapının orada özellikle aktarmadan gelen yolcular için şahsım adına büyük sorundu 1 saatlik aramamın sonucunda ulaştım çok şükür, 100 nolu kapıların oradan asansöre binip 0 a basın asansörden indikten sonra sola yönelin en sonda.

   • Helal. aktarmada indin 100 nolu kapıların oradan asansöre binip 0 bastık indikten sonra sola döndük bulduk, tekrar aktarma uçağına bineceğiz. aynı asansörde 1e mi basıyoruz.? sen büyük bir iş başarmıssın. 🙂

   • Buyuk bi sorunu çozdun eywallah. Seferi die bi cafe var ordaymış. 301 nolu kapı. Kriz gecirenler oraya gitsin.

  3. Daha 20 gün önce deli gibi sigara içme alanı aradım. Özellikle gidip kafe çalışanlarına sordum. Öyle bir yer yok. O köy duman olmuş puff. Hayııırrr!!! Olamaz